Site Loader

Участь в тендерних торгах – це досить серйозний процес, до якого потрібно підготуватися. Самі тендерні закупівлі – це вже не нове явище і всі прекрасно розуміють, як працює система державних закупівель. Перший крок на шляху до участі в тендеру – це пошук перевіреного електронного майданчика.

Українська універсальна біржа (УУБ) – це один з тих майданчиків, що вже перевірений часом та якому можна по-справжньому довіряти. Більш детально ознайомитися з цим майданчиком дуже просто, потрібно лише перейти за посиланням tender.uub.com.ua.

Як проводиться підготовка до участі в тендерних торгах

Для початку потрібно визначити дії замовника, який створює оголошення для подальшого отримання заявок на участь в подібних закупівлях.

Завдання замовника полягає в тому, щоб звертати увагу на такі моменти, як:

  • Тип товарів чи послуг – важливо, щоб замовник максимально чітко визначив основні характеристики товарів. Це ж відноситься й до послуг. Потенційні виконавці вже в самому початку повинні розуміти, що від них потребується;
  • Терміни – замовник повинен самостійно визначити термін, протягом якого потрібно провести всю процедуру й завершити поставку товарів або ж виконання певних робіт;
  • Оплата за виконання – ще одна важлива умова полягає в тому, що вже на початковому етапі потрібно визначати, за яким принципом буде виконуватися оплата за виконання послуг. Гроші можуть виділятися з самого початку або ж після повного виконання поставленого завдання.
  • Гарантія – ще одна важлива умова полягає в тому, щоб потенційні учасники торгів мали можливість продемонструвати відповідні гарантії на продукцію або ж послуги.

Після цього, відповідне оголошення повинно бути розміщене в єдиній інформаційній системі. Після цього, заявку вже не можна відкликати. Саме тому, всі організаційні питання повинні бути розглянуті до подачі даного оголошення.

Що стосується виконавців послуг то їх підготовка до участі в тендері трішки відрізняється і складається вона з трьох основних етапів.

  1. Отримання виписки з ЕГРЮЛ;
  2. Отримання дозволу на те, щоб робити пропозиції по оголошенням, відносно яких готуються державні торги;
  3. Збір і відправка переліку документів, що є обов’язковими для участі в торгах.

У випадку, якщо всі ці умови виконуються вчасно, то претендент отримує можливість приймати участь в тендерних торгах.

apteka-sklad

Контакты

Адрес офиса: г.Киев, ул. Ванды Василевской, 12/16

e-mail: info@apteka-sklad.com.ua

тел.: (044) 412-17-21, (044) 231-86-94

Диета для почек