Site Loader

Нещодавнє нововведення, згідно якого арештоване майно боржників буде реалізовуватися через систему прозорих закупівель ProZorro все ще має багато потайних моментів.

В зв’язку з тим, що даний проект є експериментальним і все ще не повністю перевіреним, говорити про ефективність реалізації арештованого майна за таким принципом, не досить правильно. Якщо для вас це цікаво, ви можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/arestovannoe-ymushestvo-elektronnye-auktsyony-v-systeme-prozorrosale. Вся актуальна інформація и відповідні лоти знаходяться саме там.

Якими можуть причину арешти майна

Зазвичай, мова йде про те майно, що було взято в кредит досить давно і за останні роки боржники стабільно ігнорують всі попередження кредитора. Відповідно, справа направляється на розгляд до суду й там уже приймається рішення.

Якщо, судова інстанція дає дозвіл на конфіскацію майна, тепер воно буде автоматично відправлятися на реалізацію на електронні майданчики, акредитовані в системі ProZorro. Sale.

Виходячи з цього, можна сказати, що основні причини арешту майна та його виставлення на аукціон, це:

  • Несплата по рахункам;
  • Суворе порушення умов по виплатам;
  • Спроба обманути державу шляхом різних махінацій.

Зазвичай, саме ці три причини призводять до того, що майно боржника може відправитися до системи ProZorro. Звичайно, причини можуть бути й іншими, але сам принцип того, що подібне майно буде виставлятися на аукціони, незмінний. Відповідно, аукціон дасть змогу в рівній боротьбі виявити переможця, який стане новим власником даного майна.

Що стосується самих учасників та їх інтересу, то він очевидний. Частіше за все, вартість лоту на аукціону не перевищує 30 відсотків від реальної вартості майна. Відповідно, якщо мова йде про автотранспорт або якусь квартиру, то є велика кількість претендентів на участь в такому аукціоні.

Перше за все, вам потрібно обрати електронний майданчик. Бажано, щоб це був акредитований сервіс з позитивною репутацією І максимальною кількістю відгуків. До таких можна віднести УУБ. Ви можете скористатися послугами української універсальної біржі, якщо перейдете за посиланням uub.com.ua.

Якщо ж вам цікаві самі аукціони, то вам потрібно скористатися сайтом sale.uub.com.ua. Ви можете перейти з першого сайту на інший, просто обравши відповідну вкладку на основному банері.

apteka-sklad

Контакты

Адрес офиса: г.Киев, ул. Ванды Василевской, 12/16

e-mail: info@apteka-sklad.com.ua

тел.: (044) 412-17-21, (044) 231-86-94

Диета для почек