Site Loader

Починаючи з 01 лютого 2020 року, кожен масштабний аукціон з продажу необробленої деревини у таких містах як Львів, Київ та Одеса проводитиметься на електронних платформах ProZorro.Sale. використання подібних систем онлайн-аукціонів позитивно зарекомендували себе у більшості таких сфер як реалізація та здача в оренду житлових і офісних приміщень, об’єктів малої приватизації, майна банкрутів, різних транспортних засобів(легкових та вантажних автомобілів, літаків, пароплавів, вагонів «Укрзалізниці»). Всього лиш за три місяці активної роботи прозорі аукціони з продажу необробленої деревини(у таких містах як Львів, Полтава, Черкаси тощо) додали до держбюджету вагому суму – 88 млн. грн. Власне, тому цей напрямок сприймається як дуже перспективний.

Продавати ліс-кругляк у Львові за допомогою аукціонів Прозорро.Продажі ефективно

Продаж масштабних партій необробленої деревини на відкритих торгах ProZorro.Sale став складовою частиною усестороннього проекту по детінізації економіки України. Спільно з впровадженням електронного реєстру заготівлі та картою планових рубок продаж необробленої деревини на онлайн-аукціонах дасть змогу контролювати обіг цінних ресурсів для відповідальних органів та простих громадян.

На відміну від аукціонів за прямим договором, які містять вплив сторонніх осіб, у Львові торги з продажу необробленої деревини являються стовідсотково прозорими. Дані про обсяги, ціни та переможців публікуються у вільному доступі sale.uub.com.ua, їх можна переглянути у будь-яку мить. Варто звернути увагу, що під час публічного аукціону серед учасників формується конкурентна ціна на ліс у ході змагань.

Під час експериментального проекту з продажу необробленої деревини у м. Львові виставлені лише великі лоти, об’єм яких понад 150 куб. м. або вартість сягає більш ніж 200 000 грн. Лоти з меншим обсягом поки матимуть змогу збуватись на звичайних біржових аукціонах, проте, з часом їх також переведуть на спеціалізовані майданчики по типу «Української універсальної біржі». Важливо, що до аукціону допускаються лише зареєстровані експлуататори платформи «Українська універсальна біржа» такі як https://sale.uub.com.ua/news/vzyaty-uchastq-v-aukcioni-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-lqvovi.

Як оформити заявку на участь у онлайн-аукціоні з продажу необробленої деревини м. Львів

Згідно зі статистикою, споживачі необробленої деревини у Житомирі, Львові або Рівному – це як великі промислові підприємства, так і представники середнього й малого бізнесу. Компанія «Укрполітекс» має найбільшу кількість торгів, адже вона містить на рахунку 21 успішно проведений аукціон та 4,8 млн. грн. прибутку для державного бюджету. Від неї намагається не відставати підприємство «Єврошпон-Смига», яке 17 разів здобуло перемогу в аукціонах з реалізації лісу-кругляку, торги також складають вагому суму – 5,2 млн. грн.

Якщо зацікавила участь в онлайн-аукціонах з продажу необробленої деревини у м. Львові, то скоріш зареєструйтеся на платформі sale.ubb.com.ua, де маєте змогу швидко знайти потрібні лоти. Варто також оформити підписку на Email-розсилці та особливому Telegram-боті «Української універсальної біржі». Так ви зможете першими дізнаватись про нові та цікаві аукціони!

apteka-sklad

Контакты

Адрес офиса: г.Киев, ул. Ванды Василевской, 12/16

e-mail: info@apteka-sklad.com.ua

тел.: (044) 412-17-21, (044) 231-86-94

Диета для почек