Site Loader

Напевно, ви вже чули про систему Прозорро. Схожа система Прозорро.Продажі також була нещодавно запущена, але вона використовується для інших завдань. Прозорро.Продажі – система, призначена для прозорості у всьому, що продає держава. Що стосується системи електронних закупівель Prozorro, то її використовують для прозорості у всьому, що набуває держава. Обидві сфери протягом багатьох років страждали від корупції, а також неефективності. В результаті витрачалися гроші платників податків, причому досить оперативними темпами.

Чесні та відкриті торги

На акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі ви знайдете багато важливої та корисної інформації стосовно продажів через аукціон державного та комунального майна, а також активи збанкрутілих банків, електроенергії та газу. Більше інформації про ціни на газ за посиланням: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.

Доступ до сайту необмежений, тому в будь-який зручний для вас час учасник зможе відвідати сайт та вивчити всю інформацію, яка для важлива і корисна.

Окремий проект виник три роки тому – в 2016 році. Система Прозорро.Продажі почала працювати з того, що через неї продавалися активи ліквідованих банків. Ініціатор створення системи – Фонд гарантування вкладів. Система швидко набирала обертів. І зараз вона відома, затребувана. Мета цієї системи – зробити прозорими всі державні продажу. Це дуже амбітна мета.

Коли була запущена система Прозорро.Продажі, реформу державних закупівель в Україні визнали однією з найбільш успішних. Її підтримали і на Україні, і серед міжнародної спільноти.

Подібна система має істотно більш широкі напрямки. Її використовують, як державні, так і комунальні підприємства, які закуповують та продають товари та послуги. Бюджетні установи країни успішно продають товари та послуги прозоро, відкрито, користуючись системою Прозорро.Продажі.

Особливості прозорих онлайн торгів

Прозорро.Продажі в майбутньому – це платформа, де можна буде легко проводити електронні аукціони з продажу будь-якого держмайна.

Прозорро.Продажі – це не тільки система з продажу, тепер ще це і оренда. Як у підприємств, так і на балансах мегаполісів об’єктів оренди більш ніж достатньо. І найчастіше вони надаються за досить низькими ставками. Бізнесмени часто не в курсі, що в місті здають та як можна скористатися пропозицією. В Прозорро.Продажі це можна зробити просто в онлайн режимі. Досить зайти на сайт, ви зможете побачити всі можливості в плані оренди завдяки зручній та важливій системі.

Тут постійно з’являються нові сфери, де можна було б використовувати електронні аукціони. І на сьогоднішній день це — система державних продажів номер один.

apteka-sklad

Контакты

Адрес офиса: г.Киев, ул. Ванды Василевской, 12/16

e-mail: info@apteka-sklad.com.ua

тел.: (044) 412-17-21, (044) 231-86-94

Диета для почек