Site Loader

Офіційний вісник Європейського Союзу (OJEU) – це Інтернет-журнал або веб-портал, який публікує всі можливості укладання контрактів у державному секторі за певний поріг.

Абревіатуру «OJEU» часто плутають із цілою низкою інших тендерних термінів, але це просто просто опубліковані тендери державного сектору відповідно до законодавства ЄС про закупівлі. Нижче наведені відповіді на кілька типових питань, що стосуються процесу ОЄС.

Що таке поріг OJEU?

Поточний поріг для тендерів OJEU становить 188 133 фунтів стерлінгів. Це означає, що всі контракти, що перевищують цю величину, є обов’язковими для публікації в OJEU. Основним веб-сайтом, що використовується для всіх повідомлень про контракти OJEU в Європі, є Tenders Electronic Daily. В Україні це майданчик Прозорро.Продажі та сайт Української біржі, що знаходиться за адресою sale.ueex.com.ua.

Існує альтернатива OJEU, яка замінить портал ЄС новою службою електронного сповіщення.

Однак багато контрактів, що перевищують поріг OJEU, все одно будуть опубліковані відповідно до систем та процесів OJEU. Може бути відомо, що веб-сайт публікує контракти вартістю близько 100 000 гривень і що багато з них відповідають тендерному процесу OJEU, хоча технічно для цього немає вимоги.

Процес та поріг ОЄС існують для того, щоб передбачати та дотримуватись норм ЄС з точки зору забезпечення прозорості та справедливості при закупівлях товарів та послуг. З урахуванням усіх грошей державного сектору, які витрачаються на товари чи послуги, повинен бути жорсткий тендерний процес для оцінки та вибору найбільш економічно вигідного учасника.

Що таке тендер OJEU?

Коли можливість контракту та подальші тендери падають із граничним значенням OJEU, тендер, швидше за все, буде проходити жорсткий процес, що в деяких аспектах полегшує тендер.

Як зазначалося вище, коли уряд витрачає гроші на товари чи послуги, він не може просто вибрати, з ким він хоче співпрацювати. Відповідно до законодавства ЄС про закупівлі, він повинен провести тендерний процес, включаючи рекламу можливості через ОЄС, щоб обрати економічно найвигіднішого учасника для надання контракту.

Це передбачає оцінку тендеру як за якістю, так і за фінансовими ознаками – можна побачити зважування пропозиції тендеру на 60% щодо якості та 40% щодо ціни, тобто найдешевший не завжди виграє, і ціна, безумовно, не є єдиним критерієм оцінки. У рамках закупівель OJEU у державному секторі використовується низка загальних тем, а також надаються великі специфікації та критерії оцінки, що означає чітке керівництво щодо того, на яких підставах та як буде оцінюватися тендерна пропозиція. Щоб прийняти участь у тендерах на продаж землі сільськогосподарського призначення, потрібно перейти за посиланням sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

З усією наданою інформацією, включаючи специфіку щодо договору доставки та того, що шукає покупець, також має бути простіше визначити гарну можливість для вашого бізнесу та зробити ставку на щось, що безумовно можна досягти, збільшуючи шанси на успіх.

Тендерна декларація повинна відповідати всім мінімальним вимогам, відповідати цілям та баченню покупця, чітко відповідати на запитання та відповідати всім пунктам критеріїв оцінки, щоб мати найкращі шанси на успіх.

Тендерне письмо

Написання тендерних пропозицій – це вміння спеціаліста, але в кінцевому підсумку в процесі закупівель OJEU отримується якомога більше інформації, оскільки державний сектор прагне зробити цей процес прозорим та справедливим для всіх, бажаючих співпрацювати з МСП та зробити доступний для менших компаній.

apteka-sklad

Контакты

Адрес офиса: г.Киев, ул. Ванды Василевской, 12/16

e-mail: info@apteka-sklad.com.ua

тел.: (044) 412-17-21, (044) 231-86-94

Диета для почек